Прощальний вечір – Вечір випускний!

12.07.2021

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними класами, дорогими наставниками, які упродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

25 червня 2021 звичне шкільне подвір'я перетворилося на святкову залу, в якій лунали музика, сміх, побажання і слова вдячності.

Саме 25 червня батьки і вчителі спеціалізованої школи №173 проводжали в життєву дорогу одинадцятикласників-випускників 2021.

Директор школи Януш Ірина Володимирівна урочисто вручила випускникам свідоцтва про загальну середню освіту і побажала юнакам і дівчатам успіхів, наснаги, терпіння, нових досягнень, і всього найкращого у майбутньому.

На святі лунали щирі, теплі слова вдячності від випускників педагогам та батькам. Дівчата 11-А класу зачарували усіх своїм неперевершеним танком. Учні 11-Б класу виконали у подарунок для вчителів пісню про незабутні шкільні роки. Закінчилися урочистості прощальною піснею від випускників: піснею розставання і надією у найкраще майбутнє.

Щасти вам, дорогі випускники! В добрий путь на добрий час!