Проект Play Day

Інноваційним для спеціалізованої школи № 173 став проект Play Day, реалізований вчителями 31 травня 2019 року. Починалося все із вбрання учнів. Оскільки останній день навчання мав стати днем без форми, то класні керівники у співпраці із батьківськими радами повинні були вирішити: як одягти учнів, щоб виокремити серед інших класів. Тож на урочистій лінійці школа майоріла строкатістю, а ведучі свята в образі  Мінні Маусів наполягали: усі – у Країну Дитинства. Щоправда, перевершити вбрання випускників мало хто наважувався, потрібно сказати, що класні керівники теж залюбки у цей день одягалися по-учнівськи.

Після лінійки на всіх очікували чи то навчально-розважальні локації, заздалегідь підготовлені вчителями-предметниками, чи то екскурсії, вдало підібрані батьками учнів. Веселі перерви були сплановані педагогом-організатором та Радою врядування так, щоб ніхто не залишився без заняття: працювали фотозони, «Дерево побажань», караоке (найпопулярніша локація!), шкільна пошта, танцювальні батли (мало хто відвідав!).

Напередодні канікул учням не завадило, на думку адміністрації школи, провести час із представниками управління юстиції у м. Києві. Правові ігри та бесіди «Стоп булінг!» (16 занять!) нагадали дітям: усі різні – усі рівні.

Останній день навчання – найкращий день у школі! Будьмо разом!

Фото заходу