Перший дзвінок - 2018

3 вересня 2018 року в спеціалізованій школі №173 відбулося свято Першого дзвоника. Воно особливо зворушливе для тих, хто вперше переступає шкільний поріг (таких цьогоріч 112), та для тих, хто вийшов на фінішну пряму.

На лінійці звучали найтепліші слова вчителям, які дають не лише глибокі знання, а й плекають справжніх патріотів нашої держави, учням. Це велике свято й для батьків, адже для кожного з них діти - гордість, надія. Тож на святкову лінійку прийшли цілими родинами.

Приємно, що свято у спеціалізованій школі № 173 не пройшло без підтримки влади: голова Солом’янської РДА Шкуро М. Ю. привітав усіх присутніх та вкотре переконав: слова у нього не розходяться зі справою (у школі триває ремонт за бюджетні кошти).

Свято 3 вересня у №173 запам`яталося динамічністю, оригінальністю, гостинністю усім присутнім.