Останній дзвоник-2019

03.06.2019

31 травня на шкільному стадіоні вчителів, учнів та їхніх батьків зібрав попри дощову погоду Останній дзвоник.

З трепетом вітали присутні цьогорічних випускників, які разом з класними керівниками Павленко Оленою Геннадіївною та Бонадик Світланою Миколаївною вийшли на останню в їхньому житті шкільну лінійку. Той день для них був святковий, радісний  та сумний водночас. Адже це час розлуки із рідною школою, її затишними стінами, гомінкими коридорами, де пролетіло стільки зворушливих, неповторних літ, прощання із щирими друзями, добрими наставниками. Усе це – позаду, а попереду самостійне доросле життя.

Прозвучав Державний Гімн України. Ведучими свята Кучер Тетяною та Котламіною Дар’єю урочисту лінійку було оголошено відкритою. Зі вступним словом-привітанням до присутніх звернулася директор школи Людмила Анатоліївна Мазаєва, яка відзначила, що навчальний рік, котрий минув, приніс чимало досягнень і здобутків навчальному закладу, що потребує змін, а вони можливі завдяки активному голосуванню у Громадському бюджеті міста.

Зі словами особливої вдячності директор звернулася до випускників школи, які зробили вагомий внесок у загальний успіх, тепло, по-батьківськи побажавши їм щасливої дороги в самостійне життя, здійснення усіх найсміливіших мрій та задумів. Разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Сергієнко Іриною Григорівною провела церемонію нагородження призерів олімпіад, МАН, конкурсів. Кожне нове прізвище нагородженого учасники урочистої лінійки зустрічали емоційно, бурхливими оплесками.

Найкращі побажання  випускникам того дня адресували їхні батьки, які благословили своїх дорослих дітей короваєм.

Запальний танець 7-А сповістив про прихід Пані Дзвоника, яка й передала до рук директора шкільний дзвоник, що дзвінкоголосо пролунав у руках найкращих випускників-2019 – Тарасюк Вікторії та Завалєя Іллі,  сповістивши про закінчення ще одного навчального року та  про початок довгожданих літніх канікул.

Фото заходу