Основи технічної освіти

Учні 9-11 класів спеціалізованої школи № 173 були залучені до проекту «Популяризація технічної й екологічної вищої освіти» від організації PROMETHE-U.S. Фінансування проекту здійснюється Посольством США в Україні. PROMETHE-U.S. співпрацює з ООН та залучає до роботи спеціалістів – носіїв англійської мови.

Мета проекту «Популяризація технічної та екологічної вищої освіти» – підвищення обізнаності молоді у перевагах технічних та екологічних професій для успішного розвитку української економіки.

Ідея проекту виникла у зв’язку зі зростанням потреб вітчизняних підприємств і організацій у висококваліфікованих спеціалістах технічного і екологічного спрямування, щоб подолати розрив між попитом на технічних експертів та кількістю людей, які обирають відповідні спеціальності.

Проект був розроблений фахівцями Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, який з 2013 року здійснює підтримку вітчизняних компанії та інституцій у підвищенні їх ефективної роботи та екологічних показників шляхом сприяння трансферу технологій, проведення енергоаудитів, викладання курсів екологічного та технічного спрямування у вітчизняних закладах.