Олімпійський урок – 2019

7 вересня 2019 року на столичній Оболонській набережній Національний олімпійський комітет України провів масштабний соціально-спортивний захід «Олімпійський урок». Його учасниками стали учні 5-Б класу з учителем фізичної культури та класним керівником Павленко О.Г., яка привчає вихованців до здорового способу життя. Діти спробували свої сили у різноманітних видах спорту, оскільки на них чекало понад 35 спортивних майданчиків, на яких абсолютно безкоштовно кожен зміг позайматися і продемонструвати свої вміння і спортивні навички. Також усі охочі могли взяти майстер-клас у відомих спортсменів у тому чи іншому виді спорту. Наші обрали спілкування з С.Н. Бубкою.

На «Олімпійському уроці» зустріч з відомими олімпійськими медалістами, чемпіонами та призерами чемпіонатів світу та Європи не була дивиною: усіх об’єднав спорт.