Олімпійський тиждень – 2021

13.09.2021

Освітянською традицією є Олімпійський тиждень у вересні навчального року. Супроводжується він низкою заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту, сприянню розвитку олімпійського руху в Україні, залученню до занять фізичною культурою і спортом учнівської молоді. У спеціалізованій школі №173 протягом тижня весела ранкова руханка зустрічала школярів на ґанку школи, аби зарядити дітлахів позитивною енергією на повний навчальний день.

7 та 8 вересня для учнів 3-6 класів було організовано конкурс малюнків на асфальті «Олімпійське лелеченя». Так творчо діти презентували знання про види спорту, олімпійські символи. Олімпійський урок для учнів 7 класів провели вчителі фізичної культури на чолі з Павленко О.Г. Проходив він під девізом "Швидше! Вище! Сильніше – разом!" Змагання розпочали представники команд урочистим проїздом на велосипедах. Очолив заїзд учитель фізичної культури Білевич М.В. Родзинкою заходу був виступ групи підтримки дівчат 7 та 8 класів. Учасники команд випробували свою спритність та швидкість у веселих естафетах. Переможцями змагань стали учні 7-Г класу, ІІ місце посіла команда 7-В класу, ІІІ місце розділили команди 7-А та 7-Б класів. Вітаємо майбутніх олімпійських чемпіонів!

Фотозвіт