Намисто Роксолани

15.10.2019

Традиційним і найулюбленішим для учениць 9-11 класів спеціалізованої школи № 173 став конкурс «Намисто Роксолани», який проводиться напередодні Дня захисника України (цьогоріч 10 жовтня). Історія виникнення свята краси і грації знаходить свої витоки у Палаці дитячої і юнацької творчості, де засідає Рада старшокласників «Лідер», котра і започаткувала цей конкурс. Однак потрапити на нього має лише переможниця шкільного етапу.

Конкурс складається із низки випробувань: дефіле, презентація життєдіяльності української жінки, яка зробила значний внесок у розвиток українськості, демонстрація власного таланту.

Пізнавальними для глядачів та членів журі (заступник директора школи Сергієнко І.Г., хореограф Бєлуха Д.В., психолог Алісімчик Т.О., вихованець танцювального колективу «Пектораль» Паламарчук М.) стали театралізації конкурсанток про Аніту Луценко, Ліну Костенко, Марусю Чурай, Марію Примаченко, Роксолану, Софію Ротару, Анну Фреймут. Естетичне задоволення принесли виступи-презентації власного таланту.

Усі учасниці були гідні називатися Роксоланою, однак гран-прі одержала за результатами голосування журі учениця 11-Б класу Зелюк Анастасія. Першою віцеміс стала учениця 9-В класу Котламіна Дар’я, Другою віцеміс – учениця 9-В класу Кучер Тетяна, Третьою віцеміс – учениця 10-А класу Волошина Любов. Дипломами учасниць були нагороджені інші лауреатки конкурсу: учениця 9-А класу Подлужна Софія, учениця 10-Б Франчук Вероніка, учениця 10-А класу Лисенко Анастасія.

На особливу подяку в організації конкурсу заслуговує педагог-організатор Толстік К.О.

Фотозвіт