На крилах пісень…

03.03.2021

25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки. Ювілейний рік Лесі Українки – це нагода привернути увагу до духовно-моральних якостей митця, громадянина, жінки, що сподівалася на звичайне людське щастя; це виховування в дітей любові до рідної мови, бажання знати її так, як знала поетеса.

Декламуванням поезій для відеострічки (5-Б клас), на уроках позакласного читання (11-Б, 7-В класи) бібліотечних уроках (5-В), інсценізаціями з детальним продумуванням та виготовленням декорацій, розучуванням улюблених Лесею фортепіанних п’єс (7-А), участю в національному флешмобі, ініційованому в мережі Фейсбук Музеєм Лесі Українки, що в Новоград-Волинському, створенням ілюстрацій до творів Лесі Українки (1-Б, 3-Б, 4-Г класи) вшанували пам'ять про видатну поетесу України в спеціалізованій школі №173.