Ми здаємо макулатуру

У всіх розвинених країнах вторинне волокно є значимою сировиною для виробництва картону та паперу. З урахуванням розвитку сучасних технологій і обладнання сьогодні шляхом вторинної переробки паперу отримують продукцію високої якості.

В Україні відзначається тенденція зростання імпорту відходів паперу та картону (макулатури). Основним постачальником макулатури для українських підприємств, як і раніше, залишається Російська Федерація, Угорщина, Молдова, Польща та Словаччина.

Для покращення екологічної ситуації в Києві, для зменшення видатків на придбання паперових відходів родинам учнів спеціалізованої школи № 173 було запропоновано взяти участь в акції зі збору макулатури. Потрібно сказати, що ідея здачі вторинної сировини носить ще й прозовий характер: це можливість заробити гроші, необхідні для щоденних шкільних витрат та для придбання товарів, які б поліпшили матеріальну-технічну базу навчального закладу. З продажу зібраної протягом січня 2019 року макулатури вдалося виручити 10270 грн.

Рада учнівського самоврядування «Сяйво» вирішила відзначити солодкими призами найактивніших учасників акції – учнів 3-А (кл.кер. – Дехтяренко Є. В., 4-Б (кл.кер. – Майборода О. О.) та 7-А (кл.кер. – Тодосієнко І. Р.) класів. Вітаємо!