Магія читання

Талановиті, творчі, життєрадісні Іван Андрусяк, Галина Манів, Вікторія Ярош, Сергій Товстенко, Олег Чаклун завітали до спеціалізованої школи №173 7 листопада, напередодні Дня українського письменства, щоб поспілкуватися зі своїми юними читачами-прихильниками. На довгоочікувану зустріч з письменниками потрапили учні початкової школи та п’ятикласники.

Під час бесід у класі учні здійснили подорож у дитинство авторів, далі дізналися про їхнє навчання і захоплення у підлітковому віці, в наступні хвилини мандрували сторінками дивовижних історій з книг видавництва «Фонтан казок». Письменники ділилися секретами написання своїх творів та звичайними речами, які надихають їх щодня, а ще порадами, як все встигати, аби кожна справа виходила якнайкраще.

Відповіді на питання, автографи та спільні фото ще довго нагадуватимуть про надзвичайну зустріч у стінах школи. Чекаємо на нові бестселери і, звісно ж, нові зустрічі, адже у світі поціновувачів магії читання буває все!