Кришталева тура – 2019

Що не кажіть, а найкраща і найбільш поширена інтелектуальна гра в Європі, а швидше за все й у цілому світі, це гра в шахи. Вона поєднує у собі такі різні речі, як наука, мистецтво, спорт. Стандартні шахи є такою собі збалансованою сумішшю, де потрібно рівною мірою володіти різними якостями, які в сукупності дають квиток до переможного фінішу.

Усвідомлюючи важливість уміння гри у шахи, учні 4-10 класів спеціалізованої школи № 173 залюбки відгукнулися на пропозицію учителів кафедри фізичного виховання (керівник – Павленко О. Г.) взяти участь у шкільному етапі IV Кубку міського голови з шахів «Кришталева тура». Змагання тривали протягом навчального дня 12 березня 2019 року, а сьогодні вже підбиті підсумки і визначені ті, хто став переможцем, а значить представлятиме школу на районному етапі Кубку.

Тож серед учасників молодшої вікової групи (4 кл.) перемогу здобули Кондратюк Дмитро (4-А) та Зюзюк Дарина (4-А). У середній віковій групі найбільшу кількість балів одержали Карпова Жанна (5-В), Лопатюк Дмитро (5-В), Тарнавський Марк (7-Б), Скатова Анастасія (8-Б). Безсумнівними переможцями у старшій віковій групі названо Саприкіна Владислава (10-А) та Кулакова Андрія (10-А). Вітаємо усіх учасників гри та бажаємо шахових успіхів!