Кажемо STOP маніпуляціям

22.02.2021

«Чуйність, доброта, терпимість до чужих вад, а не байдужість, насилля, гнів» - з такою метою згуртовували дітей на заняттях шкільний психолог Алісімчик Т.О. та соціальний педагог Тишкевич Т.І. Як семикласникам не потрапити до рук віртуальних булерів? Як п’ятикласникам зберегти взаєморозуміння? Як першачку зрозуміти, що таке колектив, а другокласникам навчитися долати страхи? Відповіді на ці та інші питання в ігровій формі отримали учні закладу освіти на тренінгових  заняттях «Створення безпечного простору» (7 класи), «Толерантність – шлях до взаєморозуміння» (5-6 класи), «Флот 1-В класу», «Жираф – вище страху» (2 класи).

До роз’яснювальної роботи щодо віртуальних тролінгу і кібербулінгу долучилися вчителі інформатики Тютюн І.М., Колесникова С.С., запросивши на заняття ;«Безпека в інтернеті» здобувачів освіти 7-В класу.

Скажімо STOP насиллю разом.