GoCamp-2018

У лютому 2018 р. наша школа вдруге успішно взяла участь у конкурсі мовних таборів GoCamp, виконавши креативне завдання на тему «Як участь у проекті GoCamp вплинула на дітей?».

4 червня пришкільний мовний літній табір Sunshine, до складу якого увійшли понад 100 учнів 5-10 класів, розпочав свою роботу. Протягом тижня діти грали в ігри-знайомства, взяли участь в акторських майстер-класах від англомовного театру ProEnglish Theatre з американським коучером з Мічігану Моллі Стрікер, перевірили свої знання мови у командних змаганнях, запропонованих Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, у межах Освітнього соціального проекту «Київ заговорить англійською», отримали цінні знання на занятті від National Geographic, проведеного методистом-викладачем освітнього центру «Лінгвіст». Тепер ми з надією і нетерпінням чекаємо зустрічі з волонтером GoCamp Реєм Рокхілом зі штату Техас, який працюватиме з учнями у таборі 14-20 червня.

Слідкуйте за подальшими новинами на нашому сайті!