GoCamp-2018 завершився!

2-й тиждень у таборі пройшов надзвичайно активно і продуктивно. Ми малювали, творили, грали, змагалися, веселилися і готувалися до зустрічі нашого GoCamp волонтера з Техасу Рея Рокхіла, якого тепло зустріли квітами, посмішками і класичною американською піснею «Susannа». А далі були цікава вікторина, українські та латино-американські танці, гімнастичні номери, пісні Дикого Заходу та сучасних українських виконавців, змагання зі швидкісного складання Кубика Рубика. Загони працювали над проектом «Топ-10 речей, які треба зробити у Києві» і подарували свої буклети нашому гостю. Протягом тижня учні відвідали  заняття з волонтером, на яких познайомилися з його стилем життя, особливостями штату Техас, популярними серед американців захопленнями.  Завершився тиждень екскурсією англійською мовою до Музею історії України у другій світовій війні та інтерактивним англомовним заняттям у музеї «Постери 2-ї світової війни».

На 3-му тижні був реалізований проект «Ігри для всіх», метою якого було надання допомоги вихователям дитячого садка «Ясочка» в організації дозвілля вихованців, включаючи активні ігри англійською мовою. Цікавою була екскурсія до музею «Україна у мініатюрі», де близько 20 учнів виступили у ролі англомовних гідів. Завершився відпочинок у таборі концертом, подарунками та фото на пам’ять. Одним з подарунків нашому волонтеру була прогулянка по Дніпру. Наша велика вдячність сім’ї Валентини Мельник, учениці 8 класу, яка вже другий рік поспіль гостинно приймає у себе вдома наших волонтерів GoCamp.

Фото тут!