пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Герої сорокових

Весна несе радість, бо разом з нею до нас приходять і День пам’яті й примирення (8 травня), і День Перемоги (9 травня). Ці дні залишаться для нас завжди затьмареними від гіркоти втрат. Їх наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять героїв Другої світової війни, у школі  відбулися традиційні заходи: уроки мужності «Герої сорокових, порохових», на яких у душевній розмові класними керівниками було відтворено події про ті страшні дні, урок у шкільному музеї «Від Дніпра до Ельби», підготовлений юними екскурсоводами (керівник – учитель історії Піскарьов С. В.), вручення приписних свідоцтв старшокласникам (керівник – учитель «Захисту Вітчизни» Олійник Г. С.), перегляд експозицій Національного військово-історичного музею (2-А, кл.керівник Дехтяренко Е. В., 2-В кл., кл.керівник Гусак Л. О.), покладання квітів до Вічного Вогню.

Шкільне самоврядування (керівник – педагог-організатор Толстік К. О.) запропонувало учням 5-7 класів висловити своє ставлення до Дня Перемоги через малюнок на асфальті «Солдатський етюдник».

Цю сторінку відвідували: 4 раза(-ів)