Етноярмарок по-шкільному

18 січня 2019 року стало розкішним завершенням сезону зимових свят. У школі відбувся етноярмарок, у якому взяли участь учні та батьки 36 класів школи.

Мета заходу - занурити дітей в унікальну атмосферу української культури і традицій, які викликають щире почуття патріотизму, а також здійснити ще один крок до налагодження приязних стосунків між усіма учасниками навчально-виховного процесу у рамках проекту «Будуємо мости партнерства».

Усі зібрані кошти (а це близько 34 тис.) від продажу етносувенірів, випічки, напоїв, виступів гуртів щедрувальників будуть спрямовані, за рішенням загальношкільного батьківського комітету (голова - Бушковський Д.), на придбання товарів для покращення матеріальної бази школи.

Фото заходу у фотогалереї