Допомога бійцям з АТО

30.10.2014

23.10.2014 р. СШ 173 відвідала благодійний концерт для бійців Національної гвардії ім. Кульчинського і передала до рук учасників АТО близько 6 тисяч грн., листи, вироби зі стрічок тощо. Так і познайомилися із Анатолієм Рибчинським, колишнім випускником школи №173, українським оборонцем, який від імені гвардійців висловив подяку  учням школи і залюбки відповів на їхні зовсім не дитячі запитання.

Рада старшокласників «Сяйво» протягом жовтня проводила акцію «Байдужих.net» для бійців, поранених у зоні АТО. 24.10.2014 р. до  Головного військово-медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру "ГВКГ" було доставлено благодійну допомогу (теплий одяг, санітарно-гігієнічні засоби тощо). Лідери Ради відвідали бійців, висловили їм глибоку повагу та побажали швидкого одужання.