Єдиний урок «Права людини»

10 грудня 2018 року у рамках Всеукраїнського тижня права та Дня учнівського самоврядування у 1-11 класах пройшов перший єдиний урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. В ході проведення заходу учнів було ознайомлено з основними аспектами нормативного регулювання прав і свобод громадянина. Класні керівники звернули увагу школярів на основні права та обов’язки людини, закріплені Конституцією України та Загальною декларацією прав людини.

З метою надання безоплатної правової допомоги з питань захисту прав і свобод людини у цей день до школи завітали гості, фахівці-правознавці: Лошицький Михайло Васильович, батько учня 8-А класу, ректор Національної академії прокуратури України, та Крупій Анастасія Іванівна, курсант НАВСу, член юридичної клініки «Захист».