День знань – 2021

06.09.2021

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно зворушливий день, бо вабить святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, піднесеним настроєм і, звичайно, першим дзвоником.

Урочисто та з патріотичним настроєм пройшло свято Першого дзвоника в нашій школі, яка гостинно відчинила двері для своїх учнів, у тому числі й для маленьких першокласників.

Учнів школи, вчителів та гостей привітала зі святом директор школи Ірина Володимирівна Януш та побажала всім отримувати від шкільного життя найкращі та найкорисніші знання!

Особливо святковий настрій створювали супергерої, які завітали на свято, щоб привітати першачків, та вже відома у шкільній громаді група "Ля какіє" зі своїм новим хітом про шкільне життя.

А коли пролунав Перший дзвоник, супергерої провели до класів маленьких школярів.

Перший загальношкільний урок був присвячений відзначенню 30-ї річниці незалежності України "З Україною в серці!», а також спрямований на формування культури поведінки, навчання та перебування у школі з урахуванням епідеміологічної ситуації.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!