День захисника України

15.10.2020

14 жовтня – особливий для всієї країни день, День захисника України! З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу протягом тижня у спеціалізованій школі №173 було проведено низку заходів. Виставка стіннівок «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух» з гаслами, покликаними відображати учнівський патріотизм, змусила задуматися сучасників над непростим історичним шляхом України до незалежності. Учні 3-Г класу під керівництвом педагога-організатора ТолстікК.О. взяли участь у спортивно-патріотичній грі «Козацькі забави», в якій пройшли випробування на козацьку вправність.

Найголовнішою подією тижня було привітання ветеранів. Джури школи №173 із рою «Соколи» (керівник – Павленко О.Г.) передали від усієї шкільної громади подарунки Київський міській організації ветеранів з нагоди Дня захисників України.

Вітаємо, захисники України! Пишаємося Вами і бажаємо Вам мирного неба і благополуччя!