День святого Миколая

24.12.2020

19 грудня – День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Це свято несподіванок і дарунків.

Напередодні свята, а саме 18 грудня, святий Миколай завітав і до спеціалізованої школи №173. Миколай привітав шкільну громаду з прийдешніми святами, побажав усім здоров'я та нагадав про правила поведінки під час карантину.

Також святий Миколай завітав на фестиваль талантів до учнів 1-А класу (класний керівник Дехтяренко Е.В.). Дітлахи вразили усіх гостей своєю обдарованістю та хистом. Діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали, малювали, чаклували. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Фотозвіт