День самоврядування-2018

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти – талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

10 грудня 2018 року в школі у рамках Всеукраїнського тижня права відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції школярів та реалізації їх лідерського потенціалу.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні 5-11-х класів, лідери учнівської ради старшокласників «Сяйво», батьки школи.

Розпочався день Єдиним уроком права, який провели лідери або запрошені класними керівниками гості, наприклад: Крутій А.І., член юридичної клініки «Захист», курсант НАВС (9-Б), Боднарук Г. В., аудитор (4-В).

Далі уроки проводили підготовлені учні – дублери вчителів або батьки школи у рамках проекту «Будуємо мости партнерства» (Вакалова О. В., 1-А, Гілевич С. С., 4-В, Розумна Л. В., 6-Б, Кириченко В. Ю., 6-В, Нестеренко А. Я., 5-А, Хоменко Т. І., 7-А, Миколенко А. В., 8-Б, Журавльова О. М., 3-А, Кавтиш О.П., 8-В, Петруньок Т., 2-А, Мініч С., 2-А, Турський В. С., 9-А).

Увесь навчальний процес школи контролювали дублери адміністрації школи.

Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом.

Більше фото тут