День психолога

У День психолога Алісімчик Т. О., шкільний практичний психолог, та соціальний педагог Кучерява С. В. вирішили, так би мовити, відродити відзначення Дня обіймів, хоч назване свято проводиться офіційно 4 грудня. «Свято обіймів відзначати весело, цікаво і корисно, — стверджують психологи та дівчата з агітгрупи (8-Г). — Воно формує доброзичливе ставлення до однолітків та припиняє конфлікти».

Чим корисні обійми? Під час обіймів ми обмінюємося не тільки душевним теплом, показуємо свою прихильність і щирі почуття, але також отримуємо величезну користь для здоров'я. Вченими багатьох країн давно доведений факт, що обійми є своєрідним "еліксиром" молодості і довголіття. При тілесному контакті виробляється гормон, який бореться з пригніченим настроєм. Обійми покращують роботу серцево-судинної системи, стабілізують кров'яний тиск. Під час обіймів підвищується рівень гемоглобіну. Люди, які часто обіймаються, рідше хворіють, адже щирі обійми зміцнюють імунітет. На собі рекомендації психологів випробували учні початкової школи 23 квітня.