День професій

31 січня 2019 року у спеціалізованій школі № 173 відбувся освітній проект «День професій» за підтримки батьків учнів. Учителі та батьки стривожені ситуацією, коли молоді люди, закінчуючи школу, не розуміють, що робити далі, і дуже часто професійний вибір за них роблять інші. І відповідно немає чіткого уявлення про професію, про те, чого можна досягти в цій професії, яку кар’єру зробити. Проект «День професій» - можливість поговорити змістовно про те, що раніше вкладали в напрямок або сферу профорієнтації, допомогти розібратися на зрозумілих яскравих життєвих прикладах, що чекає молоду людину в тій чи іншій професії.

Під час заходу було проведено бесіди про кар’єру та презентовано професії батьками учнів 1-7 класів: Баштан Ю. М. (лікар, 1-А), Сокол О.С.(коуч-тренер, 3-А), Сівко І. М. (медик-лаборант, 3-В), Турська О. В. (художниця, 5-А, 9-А), Здоренко Л. Л. (лікар, 5-В), Мунтян Р. В. (бухгалтер, 5-Г), Літаврін С. В. (пілот, 6-В), Бушковський Д. Д. (сфера туризму, 7-А), Тарнавський В. В. (офіс-менеджер, 7-Б), Ластовка Л. В. (менеджер з туризму, 7-В).

Учні 9-11 класів мали можливість поспілкуватися із представниками КНУБіА, КПІ, НУФВСУ, НУБіП, Міжрегіонального центру ювелірного мистецтва, Коледжу інженерії та управління НАУ, Коледжу мистецтва та дизайну КНУТД. До речі, така зустріч реалізувалася завдяки батькам-викладачам вищеназваних навчальних закладів: Турській О.В. (5-А, 9-А), Порєвій А. С. (10-Б), Струтинській К. В. (5-В).

Учні 9-В класу (кл.кер. Ямпольська Н. Ю.) стали учасниками майстер-класу педагогів Міжрегіонального центру ювелірного мистецтва та години психолога Алісімчик Т. О. «Формула вибору професіі».

Класні керівники 8-9 класів разом з вихованцями та педагогом-організатором Толстік К. О. підготували театралізації до профорієнтаційної шоу-програми «Ярмарок професій», під час якої учні заявляли про бажання бути лікарями, психологами, фермерами, стюардесами, туристичними агентами, тренерами, кухарями тощо.

Отже, головна мета проекту допомогти школярам пізнати різноманітність світу професій, важливі навички та кар'єрний шлях у різних професійних сферах була здійснена.

Дякуємо усім учасникам проекту!