День гідності і свободи

22.11.2020

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада. Це національне свято встановлено на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України напередодні свята у спеціалізованій школі № 173 відбулася низка заходів, присвячених доленосним сторінкам в історії України початку XXI століття.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, підтримуючи ініціативу Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – музею Революції Гідності, здобувачі освіти спеціалізованої школи № 173 долучилися до участі в онлайн-виставці малюнків #День_Гідності_та_Свободи. Учні 11-Б класу провели для учнів 5-Б інтерактивне мультимедійне заняття «Хочу вирости вільним: що для цього потрібно». В 11-А класі пройшла година пам'яті «Революція гідності». Учні 7-А класу взяли участь у годині спілкування «Вчимося жити за законами Гідності й Свободи». У 9-Б класі відбувся виховний захід  «Майдан та українська національна ідея». Діти пригадали події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках, обговорювали та аналізували фотознімки та відеоролики до Дня Гідності і Свободи, висловлювали побажання своїй Батьківщині і сподівання на мирне майбутнє.

Спеціалізована школа № 173 вітає усіх з Днем Гідності та Свободи! Ми бажаємо усім мирного неба, родинного затишку і незламної віри у щасливе майбутнє України!