Декада природничих наук

20.04.2021

Квітень – час декади природничих наук. Карантинні обмеження не стали на заваді реалізації заходів, спланованих учителями біології (Шемовньова Л.О., відеопроєкт 9-В «Природничі науки – це суперсила»), географії (Башилов І.О., «Транспорт України»), хімії (Бондарчук М.П., «Взаємодія води з оксидами»), фізики (Чайковська О.В., «Аерокосмічна галузь України» до Дня авіації та космонавтики), історії (Ясногор В.О., «Україна на початку Другої світової війни», Ценюх В.Т., «Військова еспансія Риму»).

Перше видання «Екологічного вісника» (читай у розділі "Преса школи") стало своєрідним підбиттям підсумків заходів, спрямованих на формування в учнів екологічної компетентності.

Сподіваємося, що отримані на онлайн-уроках та дистанційно знання стануть гарним поштовхом до подальшого пізнання учнями навколишнього світу, формування у них любові до природи та бережливого ставлення до довкілля.