Декада початкових класів

17.11.2020
З 12 по 21 жовтня 2020 року початкова школа радо відчинила двері своїх класів для відкритих уроків та виховних заходів. Така подія в закладі освіти називається декадою педагогічної майстерності вчителів. Діяльність вчителя початкових класів є дуже складною, оскільки це не тільки діяльність, а й мистецтво, що потребує використання знань, імпровізації, творчості та інтуїції, які, як виявилося, вміло поєднують наші педагоги. Результат – інтерес та зацікавленість учнів 1-4 класів до вивчення навчальних предметів, отримання позитивних емоцій від дитячої старанності та безпосередності. Учительський ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити декаду відкритих заходів початкової школи незабутнім дійством з віртуальними подорожами, зустрічами з казковими героями, запальними руханками, складними розрахунками, лінгвістичними знахідками, збереженням українських традицій та бажанням вчитися, щедро закладеним природою.