Christmas Card Exchange

08.01.2020

У грудні 2019 року учні 6-А (вчитель Рубанік Т.М.) та 6-В (вчитель Вітковська Л.В.) класів стали учасниками ІV Міжнародного проекту Chrristmas Card Exchange з обміну різдвяними листівками. Мета проекту – допомогти учням стати глобальними громадянами, взаємодіючи з учнями партнерських країн.

Діти за допомогою вчителів, батьків  створили оригінальні фізичні листівки зі святковими вітаннями та надіслали їх до Іспанії, США та В’єтнаму.

Без вітальних листівок не залишилися й учні спеціалізованої школи №173. Отримані з країн-партнерів листівки можна буде переглянути після зимових канікул.

Такі ж листівки та музичне вітання англійською мовою від учнів 2-А класу були надіслані нашій школі-партнеру «Академос» у Тбілісі, Грузія.