Чорнобиль-наш довічний біль

29.04.2021

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС - аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині…

До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС 26 квітня спеціалізована школа 173 провела ряд заходів, покликаних привернути увагу до пам'ятної дати і вшанувати пам'ять жертв катастрофи і ліквідаторів, які ціною свого життя врятували Україну і світ від глобального лиха.

Лідери учнівського самоврядування ініціювали проведення загальношкільної онлайн-виставки «Чорнобиль-наш біль». Здобувачі освіти 10-Б класу підготували відеоблог «Чорнобиль - найбільша техногенна катастрофа людства». Класні керівники 1-11 класів провели години спілкування «Біль Чорнобиля з роками не зникає».

26.04.2021 о 12.00 була проведена загальношкільна хвилина мовчання.

Уся шкільна громада вшанувала безстрашний вчинок та прояв мужності ліквідаторів аварії. Самопожертва та хоробрість, яку вони продемонстрували, ніколи не будуть забуті й назавжди залишаться на сторінках історії.