Бузок вчителеві

07.10.2019

На початку 2019 року міська ініціатива Kyiv Smart City спільно з лабораторією Public Lab у рамках реалізації проекту «Безпечна школа» перевірила якість повітря у київських школах. Виявилося, що в ньому значно перевищена концентрація діоксиду азоту. На думку експертів, причиною цього стала близькість розташування шкіл до доріг з інтенсивним трафіком. І одним із найефективніших способів покращити якість повітря є висадка дерев, які очищують, захищають від спеки та приносять естетичне задоволення.

Цього року Kyiv Smart City ініціювала проведення флешмобу з висадки дерев до Дня вчителя. Його метою є залучення учнів та їхніх батьків до екоакції, спрямованої на покращення якості повітря біля закладів освіти.  Свою участь у флешмобі підтвердила спеціалізована школа № 173 (особлива подяка члену батьківської громади Мельничук Н., педагогу-організатору Толстік К.).

Замість букетів учні принесли на День вчителя саджанці бузку, а потім, озброївшись рукавицями і лопатами, разом з батьками та вчителями висадили їх біля школи. Це не лише згуртувало клас, але й підвищило обізнаність дітей щодо екологічної ситуації. Бузкова алея радуватиме око не один десяток років і буде гарною пам’яттю для вчителів та їхніх вдячних учнів.

Завдяки спільним старанням пришкільна територія поповнилася новими насадженнями, діти отримали масу позитивних емоцій, а вчителі – теплі слова поваги.