Біль нашої пам’яті

01.10.2021

29 вересня 2021 року здобувачі освіти спеціалізованої школи № 173 міста Києва приєдналися до української та світової спільнот, щоб вшанувати пам’яті жертв Бабиного Яру. У школі відбувся Національний урок пам’яті, покликаний сприяти формуванню стійкого негативного ставлення суспільства до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя.

Під час уроку вчителі історії Ценюх В.Т. та Башилов І. О. використали освітню платформу "Червона точка пам’яті", яка дозволяє учням зробити свій внесок у колективне знання про Голокост і Другу світову війну.

27 та 28 серпня учні 7-х та 9-х класів стали учасниками уроку пам’яті у Національному історико – меморіальному заповіднику «Бабин Яр», під час якого було звернено увагу на сутність трагедії Голокосту в Україні та героїчну боротьбу громади з окупантами в Києві.

Кожен з нас має пам’ятати, що мир та злагода між людьми – найвищі на землі цінності.

Фотозвіт