Азбука безпеки

23.09.2019

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

У спеціалізованій школі №173 новий навчальний рік традиційно розпочинається декадою знань безпеки життєдіяльності, у рамках якого проходять заходи, спрямовані і на закріплення правил дорожнього руху, і на повторення законів пожежної безпеки, і на відпрацювання правил мирного співіснування у закладі освіти. Бесіди, вікторини, ігри класних керівників, участь у районних змаганнях (4-А клас, Дехтяренко Е.В., вихованці ГПД), виставка малюнків, майстер-класи батьків-фахівців (10-А клас, Греков Костянтин), відвідування пожежної частини (10-Б клас, Шевченко В.М.), рейди-перевірки загону ЮІР правил дорожнього руху (10-А клас, Баленко Т.К.) тощо.

Сподіваємося, що учні добре засвоїли: безпечна поведінка – це запорука міцного здоров’я.

Фотозвіт