Азбука безпеки

13.09.2021

Життя – це найдорожчий скарб. Тож вивчення правил дорожнього руху - це життєва необхідність.

З метою підвищення безпеки здобувачів освіти у спеціалізованій школі №173 з 01 по 11 вересня була проведена декада безпеки «Азбука безпеки». У рамках цієї декади пройшли профілактичні заходи, головною метою яких було збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, класні керівники провели Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі «Увага! Діти на дорозі!», а також інструктаж з ПДР. Цікаві години спілкування, спостереження за рухом транспорту, розгляд ілюстрацій, складання малюнків на задану тематику, бесіди: «Мій друг-безпечний рух», «Автомобіль. Дорога. Пішохід», «Наш друг – дорожній рух», «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» – не залишили байдужими учнів.

До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму долучилися і гуртківці «Юні інспектори руху». Вони з завзяттям роз’яснювали малюкам правила дорожнього руху і ознайомили школярів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги біля школи.

Не забувайте дотримуватися правил дорожнього руху та бути уважними і дисциплінованими на вулицях. Адже від цього залежить наше життя і здоров'я!

Фотозвіт