Атестація 2020-2021

17.11.2020

У спеціалізованій школі № 173 розпочато атестаційний рік.

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу. Атестація педагогічних працівників є обов’язковою, здійснюється один раз на п’ять років за умови проходження не рідше одного разу на п’ять років підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.

Для організації та проведення атестації педагогічних працівників спеціалізованої школи №173 створено атестаційну комісію, що працює з вересня 2020 року по квітень 2021 року та атестує педагогічних працівників  на відповідність займаній посаді, присвоює кваліфікаційну категорію, зважаючи на серію уроків, виховних заходів, наукових виступів, дописів, презентацію «Творчий портрет», проведених учителем.