Акція «Кришкам – кришка!»

19 квітня 2019 року завершилася загальношкільна екологічна акція «Кришкам – кришка!», що тривала протягом вересня-квітня поточного навчального року. За рішенням учнівської Ради самоврядування «Сяйво», гроші виручені з продажу зібраних шкільною громадою пластикових кришечок (1777 грн) були витрачені на оздоблення пришкільної клумби: закуплено і висаджено кущі гортензії та очитку, висіяно траву.

Із 37 класів школи в акції взяли участь 35, особливо слід відзначити активність 4-В класу (зібрали 47,5 кг пластику; класний керівник – Василенко Т. А.), 4-Б класу (зібрали 31,2 кг пластику; класний керівник – Майборода О. О.), 4-А клас (зібрали 15,4 кг пластику; класний керівник – Дюденко В.В.), 9-В клас (зібрали 13,6 кг пластику; класний керівник – Ямпольська Н.Ю.),9-А клас (зібрано 10,8 кг пластику; класний керівник – Баленко Т.К.),3-А клас (зібрали 10,5 кг пластику; класний керівник – Дехтяренко Е.В.).

Разом ми зробимо Україну чистою!