пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

14 лютого – День святого Валентина

18.02.2021

14 лютого – День святого Валентина. На жаль, через погодні умови відзначення цього свята було перенесено на 15 та 16 лютого (навчаємося за ротаційними групами). Діти чекали на свято з нетерпінням, бо саме цього дня вони можуть продемонструвати свою симпатію, подарувавши комусь із однокласників та друзів омріяну валентинку. Саме 15 та 16 лютого заклад освіти перетворився на простір, де вирує атмосфера дружби, віри і кохання!

Традицією у нашій школі є святкова пошта і янголята-помічники, які піклуються про те, щоб кожна листівка-валентинка досягла свого адресата. Учні 1-11 класів оздобили з любов’ю двері своїх класних кімнат валентинками з побажаннями. Учні 5-х класів, під керівництвом вчителів Горб О.Л. та Ясногор В.О. взяли участь у майстер-класі з виготовлення декоративних квітів з паперу та створили святкову композицію «Серце», яка стала фотозоною для закоханих і друзів.

Найжвавішою подією свята стало «Караоке на перерві»! Учні школи мали можливість проспівати свої улюблені пісні, а дівчата 5-А та 5-Б класів підтримали співаків запальними танцями.

Не забуваючи про карантинні обмеження, провели відеошоу «Формула кохання», а лідери ради самоврядування «Сяйво» за підтримки шкільної родини 173 на відмінно впоралися із участю у районному конкурсі ради «Лідер» «Love is…» - 1 місце наше. Вітаємо!

Тож бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри!

Фотозвіт

Цю сторінку відвідували: 56 раза(-ів)