пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

9 КЛАСИ

9-А

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Алгебра   Алгебра   Геометрія   Всесвітня іст   Укр літ  
302 302 302 322 312
         
2 Українська м   A:Географія/
B:Основи здор
425 Хімія   Англ м 303 Англ м 303
312 224 423 422 221
         
3 Фізкультура   Фізика   Хімія   Інформатика 326 Фізкультура  
  324 423 226  
         
4 Біологія   Англ м 303 Німецька мова   A:Мистецтво/
B:Історія України
307 Історія України  
224 231 307 425 422
         
5 Англ м 303 Фізика   Англ м 303 Біологія   Укр літ  
223 324 201 429 312
         
6 Німецька мова   Труд   Географія   Фізика   Геометрія  
305 307 425 324 302
         
7 Інформатика 326 Зарубіжна літ   Правознавство   Українська м   Зарубіжна літ  
226 312 426 312 312
         

9-Б

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Українська м   A:Основи здор/
B:Географія
224 Хімія   Алгебра   Геометрія  
312 425 224 311 311
         
2 Геометрія   Українська м   Історія України   Зарубіжна літ   Труд  
311 312 426 312 307
         
3 Фізика   Алгебра   Правознавство   Англ м 303 Фізкультура  
426 311 426 312  
      322  
4 Англ м 303 Фізика   Біологія   A:Історія України/
B:Мистецтво
425 Фізика  
230 324 224 307 324
322        
5 Інформатика 326 Укр літ   Інформатика 326 Географія   Англ м 303
226 312 226 425 311
        322
6 Хімія   Зарубіжна літ   Англ м 303 Фізкультура   Укр літ  
423 312 311   312
    322    
7 Всесвітня іст   Німецька мова   Німецька мова   Англ м 303 Біологія  
426 311 311 227 224
      322  

9-В

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Німецька мова   A:Географія\
B:Основи здор
425 Українська м   Біологія   Геометрія  
320 224 312 224 302
         
2 Хімія   Англ м 303 Англ м 303 Німецька мова   Фізика  
425 322 322 223 324
         
3 Інформатика 326 Геометрія   Інформатика 326 A:Історія України/
B:Мистецтво
224 Фізика  
226 302 226 307 324
         
4 Українська м   Біологія   Історія України   Фізкультура   Англ м 303
312 425 426   322
         
5 Хімія   Англ м 303 Алгебра   Правознавство   Зарубіжна літ  
423 322 302 302 106
         
6 Алгебра   Фізика   Укр літ   Укр літ   Зарубіжна літ  
302 324 312 312 106
         
7 Фізкультура   Географія   Англ м 303 Всесвітня іст   Труд  
  425 322 302 307
         

9-Г

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Алгебра   Англ м 303 Хімія   Геометрія   Фізика  
315 231 423 315 324
         
2 Біологія   A:Основи здор/
B:Географія
224 Алгебра   Фізкультура   Історія України  
224 425 315   223
         
3 Англ м 303 Фізкультура   Англ м 303 A:Мистецтво/
B:Історія України
307 Англ м 303
231   231 224 231
         
4 Інформатика 326 Укр літ   Хімія   Англ м 303 Геометрія  
226 312 423 231 315
         
5 Всесвітня іст   Труд   Зарубіжна літ   Фізика   Фізика  
426 307 106 324 324
         
6 Українська м   Правознавство   Німецька мова   Географія   Біологія  
312 422 309 425 224
         
7 Укр літ   Німецька мова   Українська м   Інформатика 326 Зарубіжна літ  
312 309 312 226 106
         

Вчителі, які викладають в 9-х класах

Предмет 9-А 9-Б 9-В 9-Г
Українська мова та література Баленко Тетяна Костянтинівна Баленко Тетяна Костянтинівна Баленко Тетяна Костянтинівна Баленко Тетяна Костянтинівна
Англійська мова

Бонадик Світлана Миколаївна

Киричук Лариса Іванівна

Бонадик Світлана Миколаївна

Киричук Лариса Іванівна

Бонадик Світлана Миколаївна

Ходаківська Світлана Миколаївна

Бонадик Світлана Миколаївна

Вітковська Людмила Володимирівна

Німецька мова Покотило Любов Василівна Росковшенко Аліса Анатоліївна Покотило Любов Василівна Арентова Наталія Станіславівна
Алгебра Ямпольська Надія Юліївна Шевченко Валентина Миколаївна Ямпольська Надія Юліївна Мащенко Любомира Іванівна
Геометрія
Інформатика

Росковшенко Адріан Олегович

Українець Поліна Володимирівна

Зарубіжна література Баленко Тетяна Костянтинівна Котламіна Наталія Борисівна
Історія України Піскарьов Сергій Володимирович
Всесвітня історія
Правознавство
Біологія Шемовньова Лариса Олександрівна
Основи здоров’я
Хімія Шевага Руслана Антонівна Бондарчук Марина Павлівна Бондарчук Марина Павлівна Шевага Руслана Антонівна
Фізика Настека Тетяна Іванівна
Географія Цюпер Оксана Василівна
Фізична культура Павленко Олена Генадіївна Кувшинов Дмитро Віталійович Павленко Олена Генадіївна
Трудове навчання Пилипенко Лариса Вікторівна
Мистецтво
Цю сторінку відвідували: 291 раза(-ів)