пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

6 КЛАСИ

6-А

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Українська м   Математика   Німецька мова   Біологія   Математика  
314 429 309 320 429
         
2 Німецька мова   Англ м 323 Математика   Географія   Українська м  
307 304 429 425 201
  221      
3 Біологія   Географія   Українська м   Англ м 323 Всесвітня іст  
224 425 314 304 422
      221  
4 Англ м 323 Зарубіжна літ   Інформатика 327 Математика   Зарубіжна літ  
304 426 326 429 426
221        
5 Математика   Історія України   Англ м 323 Українська м   Труд  
313 422 304 314 104
    221    
6 Фізкультура   Укр літ   Фізкультура   Укр літ   Англ м 323
  314   314 304
        221
7     Основи здор   Труд   Фізкультура   Мистецтво  
  423 104   201
         

6-Б

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Математика   Мистецтво   Математика   Українська м   Українська м  
221 322 429 310 310
         
2 Українська м   Труд   Українська м   Англ м 221 Біологія  
310 104 310 105 423
      227  
3 Укр літ   Математика   Англ м 221 Математика   Математика  
310 429 105 429 429
    227    
4 Географія   Англ м 221 Географія   Фізкультура   Німецька мова  
425 105 425   326
  227      
5 Німецька мова   Інформатика 327 Біологія   Укр літ   Всесвітня іст  
314 326 423 310 422
         
6 Англ м 221 Зарубіжна літ   Історія України   Труд   Зарубіжна літ  
105 426 422 104 426
227        
7 Основи здор   Фізкультура   Фізкультура       Англ м 221
423       105
        227

6-В

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Біологія   Фізкультура   Фізкультура   Географія   Англ м 221
224     425 304
        105
2 Укр літ   Українська м   Інформатика 327 Математика   Зарубіжна літ  
314 314 226 429 426
         
3 Німецька мова   Всесвітня іст   Математика   Фізкультура   Українська м  
322 422 429   314
         
4 Математика   Математика   Укр літ   Німецька мова   Біологія  
320 429 314 313 423
         
5 Англ м 221 Мистецтво   Історія України   Англ м 221 Основи здор  
304 105 422 304 423
105     105  
6 Географія   Англ м 221 Українська м   Зарубіжна літ   Математика  
201 304 314 426 429
  105      
7 Труд   Труд   Англ м 221 Українська м      
104 104 304 314  
    105    

6-Г

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Англ м 323 Англ м 323 Українська м   Математика   Труд  
304 304 304 429 104
         
2 Математика   Математика   Англ м 323 Історія України   Математика  
429 429 304 224 429
         
3 Укр літ   Мистецтво   Труд   Фізкультура   Географія  
314 321 104   425
         
4 Українська м   Українська м   Німецька мова   Зарубіжна літ   Українська м  
314 314 309 426 314
         
5 Всесвітня іст   Фізкультура   Математика   Інформатика 327 Англ м 323
426   429 226 304
         
6 Німецька мова   Географія   Біологія   Біологія   Фізкультура  
314 425 423 423  
         
7     Зарубіжна літ   Укр літ   Англ м 323 Основи здор  
  426 314 304 324
         

Вчителі, які викладають в 6-х класах

Предмет 6-А 6-Б 6-В 6-Г
Українська мова та література Затійчук Олена Леонідівна Тодосієнко Ірина Ростиславівна Затійчук Олена Леонідівна
Англійська мова

Грубріна Ірина Володимирівна

Кушнір Лариса Антонівна

Пащенко Наталія Віталівна

Грубріна Ірина Володимирівна

Проняєва Катерина Володимирівна

Сергієнко Ірина Григорівна

Грубріна Ірина Володимирівна

Пащенко Наталія Віталівна

Проняєва Катерина Володимирівна

Кушнір Лариса Антонівна

Пащенко Наталія Віталівна

Німецька мова Росковшенко Аліса Анатоліївна
Математика Лавриненко Надія Володимирівна
Інформатика

Росковшенко Адріан Олегович

Скляр Юлія Олександрівна

Українець Поліна Володимирівна

Скляр Юлія Олександрівна

Зарубіжна література Болдиревська Галина Олегівна
Історія України Піскарьов Сергій Володимирович Гусак Марина Юріївна
Всесвітня історія
Біологія Бонадарчук Марина Павлівна
Основи здоров'я
Географія Цюпер Оксана Василівна Орищенко Галина Василівна
Фізична культура Шульженко Антон Олександрович Білевич Максим Вадимович Шульженко Антон Олександрович Павленко Олена Генадіївна
Трудове навчання Куліна Наталія Василівна
Мистецтво Букаєв Сергій Семенович
Цю сторінку відвідували: 489 раза(-ів)