пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

6 КЛАСИ

6-А

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Українська м   Математика   Німецька мова   Біологія   Математика  
314 429 309 425 429
         
2 Німецька мова   Англ м 323 Математика   Географія   Українська м  
307 304 429 425 425
  221      
3 Біологія   Мистецтво   Українська м   Англ м 323 Всесвітня іст  
224 320 314 304 322
      221  
4 Англ м 323 Зарубіжна літ   Інформатика 327 Математика   Зарубіжна літ  
304 426 326 429 426
221        
5 Математика   Історія України   Англ м 323 Українська м   Географія  
313 224 304 314 425
    221    
6 Фізкультура   Укр літ   Фізкультура   Укр літ   Англ м 323
  314   314 304
        221
7     Основи здор   Труд   Фізкультура   Труд  
  423 104   104
         

6-Б

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Математика   Фізкультура   Математика   Українська м   Українська м  
429   429 310 310
         
2 Українська м   Труд   Українська м   Англ м 221 Біологія  
310 104 310 105 423
      227  
3 Укр літ   Математика   Англ м 221 Математика   Математика  
310 429 105 429 429
    227    
4 Географія   Англ м 221 Географія   Труд   Німецька мова  
425 105 425 104 326
  227      
5 Німецька мова   Інформатика 327 Біологія   Укр літ   Всесвітня іст  
314 326 423 310 309
         
6 Англ м 221 Зарубіжна літ   Історія України   Фізкультура   Зарубіжна літ  
105 426 426   426
227        
7 Основи здор   Мистецтво   Фізкультура       Англ м 221
423 201     105
        227

6-В

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Біологія   Фізкультура   Фізкультура   Географія   Англ м 221
224     201 304
        105
2 Українська м   Українська м   Інформатика 327 Математика   Труд  
314 314 226 429 104
         
3 Німецька мова   Всесвітня іст   Математика   Фізкультура   Українська м  
322 314 429   314
         
4 Математика   Математика   Укр літ   Німецька мова   Основи здор  
320 429 314 313 423
         
5 Англ м 221 Труд   Історія України   Англ м 221 Біологія  
304 104 426 304 423
105     105  
6 Географія   Англ м 221 Українська м   Зарубіжна літ   Математика  
201 304 314 426 429
  105      
7     Зарубіжна літ   Англ м 221 Українська м   Мистецтво  
  426 304 314 311
    105    

6-Г

  Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб. предмет каб.
1 Англ м 323 Англ м 323 Українська м   Математика   Географія  
304 304 304 429 201
         
2 Математика   Математика   Англ м 323 Біологія   Математика  
322 429 304 314 429
         
3 Українська м   Всесвітня іст   Труд   Фізкультура   Історія України  
314 422 104   422
         
4 Укр літ   Українська м   Німецька мова   Зарубіжна літ   Українська м  
314 314 309 426 314
         
5 Географія   Фізкультура   Математика   Інформатика 327 Англ м 323
201   429 226 304
         
6 Німецька мова   Мистецтво   Біологія   Основи здор   Фізкультура  
314 201 423 423  
         
7 Труд       Укр літ   Англ м 323 Зарубіжна літ  
104   314 304 426
         

Вчителі, які викладають в 6-х класах

Предмет 6-А 6-Б 6-В 6-Г
Українська мова та література Затійчук Олена Леонідівна Тодосієнко Ірина Ростиславівна Затійчук Олена Леонідівна
Англійська мова

Грубріна Ірина Володимирівна

Кушнір Лариса Антонівна

Пащенко Наталія Віталівна

Грубріна Ірина Володимирівна

Проняєва Катерина Володимирівна

Сергієнко Ірина Григорівна

Грубріна Ірина Володимирівна

Пащенко Наталія Віталівна

Проняєва Катерина Володимирівна

Кушнір Лариса Антонівна

Пащенко Наталія Віталівна

Німецька мова Росковшенко Аліса Анатоліївна
Математика Лавриненко Надія Володимирівна
Інформатика

Росковшенко Адріан Олегович

Іващенко Анастасія Олегівна

Українець Поліна Володимирівна

Іващенко Анастасія Олегівна

Зарубіжна література Болдиревська Галина Олегівна
Історія України Піскарьов Сергій Володимирович Гусак Марина Юріївна
Всесвітня історія
Біологія Бонадарчук Марина Павлівна
Основи здоров'я
Географія Цюпер Оксана Василівна Орищенко Галина Василівна
Фізична культура Шульженко Антон Олександрович Білевич Максим Вадимович Шульженко Антон Олександрович Павленко Олена Генадіївна
Трудове навчання Куліна Наталія Василівна
Мистецтво Букаєв Сергій Семенович
Цю сторінку відвідували: 166 раза(-ів)