пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Реєстрація у е-щоденнику Atoms

08.09.2020

Шановні учасники освітнього процесу 1-4 класів, як ви, напевно, знаєте з 1 вересня усі початкові класи Київських шкіл переходять на роботу в системі "Електронний класний журнал" (наказ). Серед багатьох можливих варіантів систем наша школа обрала платформу Atoms.com.ua для ведення електронних журналів та щоденників.

Ця платформа передбачає самостійну реєстрацію усіх учасників освітнього процесу. Щоб допомогти вам у реєстрації я зробив невеличку інструкцію, яка пояснює усі етапи цього процесу. Також рекомендую обов’язково переглянути відео (знаходиться у презентації), у якому розробник платформи Atoms Олександр Дячук пояснює як відбувається реєстрація.

Для реєстрації вам знадобиться “код реєстрації учня”. Ви зможете отримати його у свого класного керівника. Цей код є одноразовим і потрібен лише для реєстрації учня у системі. Задля безпеки код змінюється кожну добу. Тому сьогоднішній код завтра вже не спрацює. Потрібно буде запросити у класного керівника новий код.

Спочатку потрібно зареєструвати учня. У щоденнику учня ви побачите “код для реєстрації батьків”, який потрібно використати щоб зареєструватись як батько/мати відповідного учня.

Питання по роботі з платформою Atoms можете залишати на цій сторінці або надсилати мені на е-скриньку.

------------
Росковшенко Адріан Олегович

Цю сторінку відвідували: 3839 раза(-ів)