Ми стали партнером Пірсон (Велика Британія)

23.02.2015

Що таке Pearson?
Pearson – це міжнародна освітня корпорація, яка існує понад 125 років. До її складу входять більш, ніж 100 освітніх компаній, такі як: Longman, Penguin, Dorling Kindersley, Prentice Hall, Financial,The Economist та  Edexcel.

Що таке Pearson Test of English?

Pearson Test of English (PTE) та PTE Young Learners – це міжнародні екзамени, які підтверджують рівень володіння англійською мовою як іноземною.

13 грудня на базі сш №173 відбувся міжнародний екзамен для учнів 9 класів за рівнем В1 (intermediate) та учнів 11 класів за рівнем В2 (upper intermediate)

Які переваги екзамену Pearson Test of English?

• Сертифікати PTE є безстроковими.
  • Формат екзамену зрозумілий та чіткий, тому при підготовці ви можете сконцентруватися на підвищення свого мовного рівня, а не на вивченні стратегії виконання екзаменаційної роботи.

Чи визнані ці  екзамени Міністерством освіти та науки України?

Документ №14/18-Р-197 від 20.05.2010 Міністерства освіти та науки України зміст Pearson Tests було схвалено для виконання у навчальних закладах України.

Лист №1/9-115 від 14.02.2014 Міністерства освіти та науки України сертифікат РТF  рівня  В1 (для загальноосвітніх навчальних закладів) та В2 (для спеціалізованих навчальних закладів) зараховується як державна підсумкова атестація.