Київський фестиваль стартапів

«Class ідея»— це фестиваль шкільних стартапів, що проходитиме 18 квітня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Стартапи, що будуть представлені, мають бути абсолютно новими проектами, розробленими учнями з 1 по 11 клас або педагогами. Проект може бути представлений як робочим макетом, так у вигляді презентації.

«Class ідея» — відкритий Фестиваль. У ньому може взяти участь кожен бажаючий учень та педагог. Для цього потрібно зареєструватися  й 18 квітня представити свою роботу у Київському Палаці дітей та юнацтва . З березня по квітень юні стартапівці зможуть пройти навчання у досвідчених та успішних підприємців, які починали свій бізнес із стартапу. Анонси та запис у розділі Семінари.

За результатами конкурсу робіт учасники можуть бути відзначени особливими нагородами:

— отримати нагороду за кращу роботу від досвідченого журі;
— отримати нагороду за результатами електронного голосування;
— отримати нагороду від партнерів Фестивалю;
— претендувати нам участь у літньому «STEM-інкубаторі»;
— отримати пам’ятні подарунки від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва.

Чекаємо на Фестивалі!

Реєстрація на фестиваль