Про додаткові заходи щодо посилення безпеки у навчальному закладі, а також недопущення виникнення епідситуації

11.09.2015

Шановні батьки!

Адміністрація спеціалізованої школи № 173 вимушена звернутися до вас з проханням не заходити до школи, а зустрічати дітей на подвір’ї. Подібне прохання продиктоване потребою у запобігання проникнення у приміщення школи сторонніх осіб та підвищення безпеки перебування учнів у навчальному закладі, що відповідає вимогам наказу МОН України №2 від 06.01.2015 р. «Щодо  заходів безпеки у навчальних закладах», а також у зв’язку із загостренням епідситуації з вірусного гепатиту А в Києві (Постанова Державної санітарно-епідеміологічної служби №37 від 06.11.2006 р. «Про додаткові заходи щодо недопущення епідеміологічних ускладнень з вірусного гепатиту А в Україні»).

Дякуємо за підтримку та розуміння.