Психологічна служба інформує

05.05.2020

Готовність дитини до школи. Важливі аспекти.

Вступ дитини до школи завжди є переломним моментом у її житті, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас: у шість чи в сім років. Про що насамперед мають пам’ятати батьки майбутнього першокласника? На що бажано звернути  увагу під час підготовки дитини до школи?

Профілактичне заняття з формування навичок здорового способу життя в умовах самоізоляції для учнів середньої та старшої школи

Вебінар - практикум для учнів 11-х класів "Три практичні заняття з техніками арт-терапії по зниженню тривожності"

Вебінар «Тривожність у підлітковому віці. Чому і як вона впливає на ефективність підготовки до ЗНО? Основні методи самодопомоги та профілактики"

Тест на визначення самооцінки учням випускних класів

Учням 11 класів: перевір свій рівень тривожності в період підготовки до ЗНО

Онлайн-консультація шкільного психолога Алісімчик Т.О. для учнів
11 класів «Основи тайм-менеджменту під час підготовки до ЗНО»

Зовнішнє незалежне тестування – це важлива подія в житті кожного абітурієнта, тому важливо найефективніше використати час, що залишився до неї. Досягти максимального результату цілком реально, як і вмістити всі свої плани в порівняно невеликий проміжок часу. Для цього і розроблена концепція тайм-менеджменту – управління тимчасовими ресурсами.
Пропонуємо вашій увазі онлайн-консультацію шкільного психолога «Основи тайм-менеджменту під час підготовки до ЗНО»

Чим зайняти дітей шкільного віку під час карантину

Відкрити у новому вікні

Правила психологічної безпеки під час карантину