Інструкція по замовленню електронного учнівського квитка

02.09.2021

Оновлено 02.09: Також не забуваємо, що фото на учнівський повинно відповідати певним вимогам.

Оновлено 01.09: Будь ласка, не забувайте перевіряти інший варіант серії свідоцтва про народження. Тобто замість 1-БК спробуйте вказати І-БК та навпаки.

Оновлено 31.08: Роботи із Реєстром закінчені. Дані між Системою замовлення е-квитків та Реєстром оновлюються раз на добу. Тому якщо потрібно буде внести певні зміни у данні учня, замовлення потрібно робити на наступний день.

Також звертаю вашу увагу, що до Реєстру дітей ми вносили тільки свідоцтва про народження. Замовити е-квиток за ID-карткою не вийде.

Шановні батьки, можливість замовлення, оплати електронного учнівського квитка та валідації даних забезпечена в електронній системі КП ГІОЦ за посиланням scard.kyivcity.gov.ua. Замовлення та оплата електронного учнівського квитка здійснюється батьками дитини або особами, що їх заміщують.

Інструкція по замовленню е-квитка!

Цю сторінку відвідували: 12077 раза(-ів)