Інструкція по замовленню електронного учнівського квитка

01.09.2020

Оновлення! Друк квитків ще не відбувся. Очікуємо на засідання Київської міської ради, яке відбудеться восени, де буде розглядатись питання виділення бюджету на ці заходи в повному обсязі.

Якщо серія свідоцтва починається на 1 (Наприклад, 1-БК), спробуйте замість 1 писати велику літеру і (І). Або навпаки, замість І спробуйте 1. Зверніть увагу, вказувати потрібно дані тільки свідоцтва. ID-картки до бази ми не вносили. Раджу замовляти квиток використовуючи комп'ютер та браузер Google Chrome.

Шановні батьки, якщо під час замовлення ви отримуєте повідомлення помилка у даних, це означає що дані, які ви вводите не збігаються з тими, що записані у Реєстрі. У цьому випадку виконайте дії з наступного абзацу. ВСІ ІНШІ ПОМИЛКИ (помилка створення заяви; сервіс недоступний і т.д.) до школи не мають жодного відношення! Вирішуйте їх зі службою підтримки сайту. Школа має лише забезпечити наявність інформації про учнів у Реєстрі.

Лише після виконанних вами дій у першому абзаці – якщо система все одно не бачить вашу дитину, надішліть лист на адресу roskad@school173.com.ua. Для ідентифікації прикріпіть, будь ласка, копію свідоцтва про народження вашої дитини! Також, буль ласка, пишіть серію, номер та дату видачі свідоцтва у листі, оскільки інколи неможливо роздивитись якусь цифру на фото.

Рекомендую використовувати сервіс https://www.remove.bg/ru для встановлення білого фону на фото. Після обробки фото натисніть кнопку «Редагувати» та оберіть білий колір фону. Відеоприклад. При цьому зображення зберігається у форматі .png. А для квитка вимагають фото у форматі .jpg. Тобто потрібно змінити формат фото з .png на .jpg. Відео як це зробити.

P.S. Учнівські старого зразка будуть дійсні до 01.10.2020 01.01.2021 (новина на сайті КМДА)

Відкрити у новому вікні