пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Про школу

Вітаємо на сайті нашої спеціалізованої школи №173 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови – сучасного навчального закладу, що є світом знань, гармонії та любові, в якому приємно вчитись і працювати. За всю історію свого існування педагоги школи з честю виконували свій обов’язок – навчати і виховувати національну еліту, формувати різнобічно розвинену і соціально активну особистість. Педагогічний колектив допомагає учням не тільки здобути міцні знання, а ще відкриває чарівний світ науки та знань, робить все для того, щоб шкільні роки промайнули з радістю та приємними згадками про спортивні свята, подорожі, веселі хвилини позакласного життя, захоплюючі миті відкриттів та наукової роботи. Активна співпраця адміністрації спеціалізованої школи, педагогічного колективу, учнівського врядування, загальношкільного батьківського комітету забезпечує успішне вирішення цих завдань. Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної і цікавої інформації, дізнаються про історію і сьогодення школи, про досягнення, організацію навчального процесу і громадське життя, і звичайно, про людей, які тут працюють і навчаються.

Виховна робота

  1. Шкільне врядування
  2. Громадське виховання
  3. Національне спрямування
  4. Мережа гуртків: музейної справи, мас-медіа, художньо-естетичного циклу (бальні танці, театр), військо-спортивного напряму (туристичний, стрілковий, футбол, волейбол, баскетбол), інтелектуального змісту (математичний, креслення, правовий)

Історія спеціалізованої школи №173

Середня загальноосвітня школа №173 відкрилася 1 вересня 1961 року і була розрахована на 600 місць, у складі 10-11 класів. До 1991 року носила ім’я В.Я. Чубаря. У 1967 році школа отримала статус фізико-математичної. У 1985 році була здійснена добудова на 420 місць, кабінетів обчислювальної техніки і природознавчого циклу. У цьому ж році було створено шкільний обчислювальний центр, що дозволило перейти на профільне вивчення основ інформатики та програмування. На базі обчислювального центру школа брала участь у експериментальних проектах «Пілотної школи» та прикладної економіки. На базі школи №173 Міністерство освіти проводило цілий ряд педагогічних експериментів. Центральний і міський інститути вдосконалення кваліфікації вчителів і керівних кадрів організовували заняття-семінари. Школа входила до складу шкіл, які відвідували делегації з різних союзних республік колишнього СРСР та іноземні делегації з США, Великобританії, Франції, ФРН. З 1970 року школа підтримує тісні зв’язки з Національним авіаційним університетом (Київський інститут інженерів цивільної авіації). На базі школи працювали профільні класи цього ВНЗ.

З 1998 року школа має статус спеціалізованої з поглибленим вивченням англійської мови. У 1991 році було відкрито шкільний музей бойової слави 46 гвардійської Червононрапорної артилерійської бригади, де зібрані унікальні військові речі, документи, фотографії, листи воєнних років.

 

У спеціалізованій школі №173 поглиблено вивчається англійська мова з 1 класу, друга мова – німецька, вивчається з 5 класу. Працюючи за сучасними навчальними комплексами видавництва “Pearson”, впроваджуюючи на уроках новітні технології, вчителі англійської мови здійснюють підготовку учнів до ЗНО уже з 3 класу.

 

Онацька Надія Василівна

Герой Соціалістичної Праці,
директор школи №173 у 1961-1995 роках

Єрмоленко Валентина Миколаївна

директор спеціалізованої школи №173 у 1995-2013 роках

Цю сторінку відвідували: 1645 раза(-ів)