Про створення гімну спеціалізованої школи № 173

Спеціалізована школа № 173 має славну історію, що почалася з дня відкриття на околиці Києва у 1961 році навчального закладу для учнів-старшокласників. Саме вони, шкільні вихованці, керовані педагогічним колективом на чолі із першим директором школи Онацькою Надією Василівною формували дисципліновану, з активною життєвою позицією спілку особистостей.

Майже півстоліття чує школа № 173 слова вдячності від дітей, батьків за високий рівень навчання, щире ставлення до кожної дитини, вимогливість та принциповість.

Зокрема, і 2002 року до школи привела свого сина випускниця 1986 року Саприкіна Ілона Олексіївна. Хлопчик, надзвичайно талановитий, легко сприйняв новий для себе учнівський колектив 7-А класу, куди був зарахований, і з перших тижнів перебування у школі написав музичний твір, який, за його словами, висловлює особистісні враження від навчання у школі, спілкування з однолітками, відчуття того, що й його мати не зовсім давно ходила коридорами школи, навчалася в класах, і все, що є у навчальному закладі, пам’ятає її, дівчинку Ілонку.

Саприкін Альберт зміг сказати своє перше слово вдячності школі засобами музики, музики оптимістичної, життєствердної, що відповідає обраній на всешкільному референдумі 2002 року назві учнівської спільноти – «Сяйво».

Завантажити/прослухати гімн спеціалізованої школи 173

Муз. А. Саприкіна

Безмежний світ — це справжнє диво

Із різнобарвних кольорів,

Небес чарівних та безкраїх,

Глибин незвіданих морів.

У всіх у нас щаслива доля,

Бо відкриває шлях в життя

Найкраща серед кращих школа,

Ми з нею йдемо в майбуття.

Із нею йдемо в майбуття ми:

І малюки, і юнаки.

Спливають роки за роками,

Та наша школа навіки!

Обійми щиро розкриває,

Знання і сили нам дає,

Йти до вершин допомагає.

Спасибі, школо, що ти є!

Спасибі, школо, що ти є в нас,

У спілку об'єднала всіх,

Кмітливих, добрих і веселих,

Кмітливих, винахідливих.

Ми — школа “Сяйво”, сяйво мрії,

Сяйво здійснення бажань.

Ми школа сто сімдесят третя —

Нам світить школа сяйвом знань.

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ