Про назву «Сяйво»

До шкільної емблеми учнівського самоврядування за підсумками голосування було обрано назву “Сяйво”. Слово це виявилося напрочуд цікавим своєю багатозначністю, здатністю утворювати нові словосполучення: сяйво знань, сяйво мрій, слово легко розшифровувалося як спілка яскравих та винахідливих особистостей. Воно має безпосереднє відношення до природного світлого явища, тому й доцільно використати семантику слова та логічні зв'язки з іншими словами у національному вихованні школярів. Одразу взаємопов'язалися поняття спектрального сяйва з краплею води, у якій може несподівано для ока заграти веселка, райдуга. Маленька крапелька води приховує у собі яскраві кольори спектру. Так народились назви для початкової школи й старшої школи – “Капітошка”, “Спектр”. А найбільш потужна частина шкільного товариства також виявилася пов'язаною у назві з водою, що нестримно виривається з-під землі, але міць і швидкість набирає лише з часом – “Джерело”. Різні діти середньої школи ніяк не погоджувалися залишатися лише “Джерелом”, і тоді виник розподіл на: 5 кл. – “Мальва”, 6 кл. – Калина, 7 кл. – “Каштан”, 8 кл. - “Братки”. Всі ці елементи гармонійно вимальовувалися на художній схемі. І виявилося, що, незважаючи на кислоту калини, колючі голки каштанів, стрімкість непередбачуваного водного потоку, світ природи яскравий, цікавий. Він може втілювати нашу школу.

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ