День учнівського врядування-2017

Дня cамоврядування

8 грудня 2017

День розпочався із загальних зборів у виховному центрі, після цього-трудовий день у «нових ролях». На адміністративні поcади були призначені представники старших класів, а вчителів заміняли учні 5-11 класів.

Лідер школи Чудновська Дар’я обіймала посаду «директора». Протягом дня вона провела нараду зі своїми заступниками і визначила головні завдання дня, проконтролювала роботу самоврядування, зустрілася з учнями і дізналася у них про сучасні зміни в школі.

Олексієнко Катерина, учениця 8-Г класу, була «заступником директора з навчально-виховної роботи». Контролювала навчальний процес у старших класах, стежила за замінами уроків.

Лідер 10-Б Юлія Скарлат обіймала посаду «заступника директора з виховної роботи». Протягом дня разом із «заступником директора з АГР» Абдурамановим Аділем нагородила переможців акції «Суспільними зусиллями» (збір макулатури), а саме: 3-Б, 2-Б, 1-Б. Контролювала процес реалізації екологічного проекту «Кришкам – кришка», узгодила із «директором» можливість поїздки 5-Б класу до хлібзаводу «Кулиничі», підготувала матеріал для шкільного сайту.

«Шкільний психолог» Саприкін Владислав разом із «соціальним педагогом» Воробйовою Катериною проводили в класах анкетування щодо ставлення до школи. Відзначили активність учнів у цьому питанні та загальний позитивний настрій опитуваних.

«Педагог-організатор» Новікова Юлія робила фотозвіт з Дня самоврядування. Лисенко Анастасія, «бібліотекар», видала книжки юним читачам. День Рибалко Вероніки, «шкільної медсестри», видався спокійним, бо жоден школяр не поскаржився на погіршення фізичного стану школярів.

Обов’язки охоронця взяла на себе Миколайчик Крістіна із 9-Б, зробила рейд по школі, знайшла тих, хто запізнювався, та відправила хлопців на урок.

«Родзинкою» цьогорічного Дня самоврядування стала активна участь у проведенні уроків батьків 1-Г, 2-В, 3-В, 5-Б, В, 6-А і 9-А класів.

Наприкінці дня була проведена підсумкова нарада Ради. На ній були озвучені такі пропозиції: не регламентувати шкільну форму, а обмежитися діловим стилем; забезпечити милом і туалетним папером  вбиральні; встановити додаткові гачки та камери у гардеробі.

День самоврядування відзначився активним спілкуванням, цікавими уроками та вдалими спробами відчути себе вчителем.

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ