День учнівського самоврядування 10 грудня 2015 року

Інформація про проведення

Дня учнівського самоврядування

10 грудня 2015 року

Ми навчаємося не для школи, а для життя.

Сенека Молодший

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.

10 грудня 2015 року відбувся День шкільного самоврядування. До цього дня були розподілені доручення між усіма лідерами, аби  кожен чітко знав своє завдання, усвідомлював власну відповідальність за доручену справу.

Рада лідерів школи «Сяйво» завжди активно допомагає в проведенні найрізноманітніших загальношкільних заходів та плідно працює над власним планом, який охоплює майже всі сфери шкільного життя.

Так, обов’язки директора школи взяла на себе учениця 9-В класу Годлевська Анастасія, лідер шкільного врядування. Інші лідери обіймали посади заступників з навчально-виховної роботи: Арентова Марія, учениця 9-В, Пасічко Захар, учень 11-А класу, Буйницька Тетяна, учениця 11-Б класу, Ротарь В’ячеслав, учень 10-Б класу, Скарлат Юлія, учениця 9-В класу.

Якісну заміну уроків у початковій школі контролювала Буйницька Тетяна, учениця 11-Б класу, заступник директора з навчально – виховної роботи, а у середній ланці – Ротарь В’ячеслав, учень 10-Б класу, заступник директора з навчально – виховної роботи. Буйницька Т. з учителями фізичної культури забезпечила театралізовані фізкультхвилинки.

На першому уроці Годлевська Анастасія провела апаратну нараду із заступниками директора та узгодила їхній графік роботи під час Дня учнівського врядування, а після четвертого уроку слухала звіти лідерів про проведені учнями-учителями заходи.

Учениця 9-В класу Скарлат Юлія, яка виконувала обов’язки заступника директора з виховної роботи, налагодила із соціальним педагогом Штанько Аастасією, ученицею 9-В класу,  оформлення мистецько-правознавчої акції «Долонька права» та відповідала за діяльність класних керівників, спрямовану на проведення загальношкільного уроку «Україна-правова держава».

Учень 11-А класу Пасічко Захар, заступник директора з господарської роботи, контролював діяльність охоронця Гаврильченка Владислава, учня 9-Б класу.

Учні спробували себе у ролі психолога (Сусло Ангеліна, 7-А), бібліотекаря (Кончаківська Юлія, 9-Б), секретаря (Чудновська Дар’я, 7-В), вчителів, відчули значущість та дорослість. Заміняючи вчителів – предметників, учні проводили цікаві, активні, веселі та пізнавальні уроки, відкриваючи у собі риси наставників, помічників школярів.

Новинкою Дня учнівського врядування у школі стала участь у ньому батьківського комітету, члени якого виявили бажання спробувати себе у ролі вчителів: Кубальська  Н.О. (1-В, трудове навчання), Таранін О. І. (2-А, фізична культура), Перегуда (2-Г, природознавство), Тупік А. В. (3-Б, читання), Жильцова К. В. (3-В, природознавство), Хоменко Т. І. (4-А, читання), Бутко Л. О. (5-А, фізична культура), Кучер М. П. (5-В, трудове навчання), Солов’юк В. П. (5-Г, математика), Князева С. В. (6-В, математика), Дубровіна Н. І. (10-А, географія), Лошицький М. В. (9-В,10-Б, правознавство).

День учнівського самоврядування в школі завершився переглядом учнями 5-6 класів театральної вистави соціального театру «Крок до себе».

Таким чином, шкільне самоврядування пройшло в співпраці, що  створило атмосферу успіху і дозволило реалізувати таланти та ідею школярів.

Фото із заходу можна подивитися тут

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ